Novinky


10 let on-line!


Waaau, dnes je to přesně 10 let co jsem tento web spustila! Ani se mi nechce věřit, že je to tak dlouho... ale jsem moc ráda, že i přes několik stěhování a jiných komplikací, je web stále funkční! I když už se několikrát dost změnil a to nejen vzhledově. No, ano... Je sice pravda, že v našich končinách už není o novely a herce z nich takový zájem jako dřív... ale co, tento web dělám opravdu ráda a nechce se mi končit, ani když ho dělám nejspíš jen pro pár věrných fans!

Já sama jsem fanoušek Marianely již od roku 2004, tedy letos už třináct let. Za tu dobu jsem našla nespočet materiálů a viděla Nelu v mnoha rolích. Je to práce co mě opravdu baví a nemám s tím v plánu jen tak seknout, to ani náhodou. Po tolika letech už vůbec ne. Na začátky s novelou Mi gorda bella nikdy nezapomenu, tato novela je pro mě srdcová záležitost a celou tuto moji fan éru spustila. Děkuji za to. ♥

Na toto pěkné kulaté výročí jsem udělala i nový design, který tady můžete vidět už od února, nějak jsem nemohla odolat a přidala jsem ho hned, jak jsem ho dodělala... Snad se líbí.
Kategorie: Webové stránka
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 24 Mar 2017
Komentáře: 0
Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews