Novinky


Videa z novel


Pomalu ale jistě se mi daří, abych nahrávala ty nejzajímavější videa a příběhy z novel s Mari. Proto jsem se rozhodla dát sem odkazy na videa, která kde můžete najít:

Videa z nejnovější novely Dulce amor a seriálu Hilo de sangre azul najdete pouze na Facebooku, protože jsou na YouTube blokována.

Další příběhové linky, které se chystám sestříhat jsou z novel Que el cielo me explique, La Estrambotica Anastasia, La nina de mis ojos a Carissima. Také bych ráda bych nahrála víc cz/sk scén z novel, které jsou dospupné - tedy z MGB, EA a Carissima. Ale ještě nevím, jak mi to vše časově vyjde. Uvidíme.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 29 Nov 2016
Komentáře: 0
La Ley del Corazón


A aby toho nebylo málo, Marianela si také zahraje v nové novele od RCN s názvem La Ley del Corazón. Podle všeho půjde pouze o hostující postavu, nejspíše o právničku. V novele se setká se svým hereckým kolegou a dobrým kamarádem Lucianem D'Alessandrem, kterého můžete znát z novel Mi gorda bella a Estrambotica Anastasia.  Tady se můžete mrknout na fotky z natáčení:

imagebam.com imagebam.com
Kategorie: Novinky, Novely & TV
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 26 Oct 2016
Komentáře: 0
Seriál El Comandante


Sony Pictures Television chystají životopisný seriál o Venezuelském prezidentovi Hugo Chavezovi s názvem El Comandante. Marianela v tomto seriálu ztvární roli reportérky. Seriál by se měl vysílat i na stanici Telemundo. Na první trailer se můžete podívat zde.
Kategorie: El Comandante
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 26 Oct 2016
Komentáře: 0
El amor de las luciérnagas


Marianela překonala svůj strach z jeviště a v Kolumbii je již potřetí v divadle! Tentohrát v divadelní hře s názvem El amor de las luciérnagas, která je původem z Mexika. Na facebooku se můžete mrknou na pár fotek a na youtube najdete několik rozhovorů s herci.
Kategorie: Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 29 Aug 2016
Komentáře: 0
Premiéra na RCN


Na stanici RCN konečně odstartoval očekávaný seriál Hilo de sangre azul. Přímo z oficiálního webu se v ČR díly pustit nedají, ale můžete je najít například na této stránce. Musíte ale počítat sem tam s nějakou reklamou při spuštění. Pokud by chtěl někdo vidět jen scény s Nelou, tak je nahrávám na fan club na Facebooku a můžete je najít zde.
Kategorie: Hilo de sangre azul
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 29 Aug 2016
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next >>

Powered by CuteNews