Novinky


Nové rozhovory


V den premiéry seriálu El Comandante byla Nela hostem v pořadu Muy buenos días, ve kterém mluvila nejen o své roli Daniely.

A pokud je vám to přece jen málo, můžete se mrknout ještě na tento krátký rozhovor pro Panorama, kde se Marianela opět zmiňuje o seriálu a vzpomíná i na novelu La Traicionera.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Feb 2017
Komentáře: 0
Druhá sezóna El amor de las luciérnagas


Divadelní hra El amor de las luciérnagas byla v minulém roce tak úspěšná, že letos pokračuje svou druhou sezónou. Tato hra je černou komedií, pojednávající o první lásce v životě Marie Celorio. Tuto postavu hrají tři herečky v různých časových obdobích, Nela ztvárňuje nejmladší verzi Marie.
Kategorie: Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Feb 2017
Komentáře: 0
Premiéra El Comandante


Je to pár dní, co odstartovala premiéra seriálu El Comandante na stanici RCN a také na stanici TNT. Seriál je inspirovaný životem bývalého venezuelského prezidenta Huga Chaveze. Pro všechny, kteří by chtěli seriál vidět - díly on-line najdete například na této stránce.

Pro připomenutí... Marianela v seriálu hraje ambiciozní reportérku Danielu Vasquez, která se snaží být první, která udělá exkluzivní rozhovor s Chavezem. Při tom s ním má krátký románek a věří, že z toho bude něco víc. Seriál se odehrává v několika časových linkách a postava Daniely je v ději kolem roku 1992. Daniela má také tajný vztah se svým kolegou Willym, který by rád aby spolu byli oficiálně, Daniela ale odmítá a nakonec jejich vztah ukončí...
Kategorie: El Comandante
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Feb 2017
Komentáře: 0
Kde najdete on-line novely?


Přidala jsem novou kategorii na web, on-line díly telenovel. Všechny novely z RCTV najdete na YouTube, další novely z RCN najdete ve většině případů na jiných webových stránkách. Všimla jsem si, že novela La Traicionera není na netu nikde kompletní a začala jsem díly nahrávat na net. Díly najdete buď přímo tady na webu a nebo na novém kanálu na YouTube. Jsou tam na části a nevím jak dlouho tam vydrží, takže je radši dávám rovnou na dvě místa.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 07 Jan 2017
Komentáře: 0
Hudební videa


Když už jsem se dostala k stříhání novel, našla jsem si čas i na hudební videa. Udělala jsem hned tři, jedno z novely Nadie me dirá cómo quererte, další z Carissima a včera jsem udělala jedno k La nina de mis ojos. V lednu se můžete těšit na další. ♥
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 31 Dec 2016
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 Next >>

Powered by CuteNews