Novinky


Radio Rochela


Mám tady něco málo na pobavení, dvě nová videa z komediálního pořadu Radio Rochela, který dávali na stanici RCTV. Jedno video je z roku 2002 a druhé z roku 2007. Videa najdete po kliknutí na uvedené roky. Mě osobně se moc líbí tu druhé video, Mari je tam bezkonkurenční.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 21 Apr 2015
Komentáře: 0
La Bomba en Colombia


Příští týden bude ve Venezuele na stanici Televen speciální pořad s názvem La Bomba en Colombia, který bude plný rozhovorů a reportáží s herci z Venezuely, kteří žijí v Kolumbii. V pořadu bude tedy i Marianela. Nevím ještě, jestli celý týden a nebo jen v nějakém jenom rozhovoru, ale doufám, že se ke mě po dlouhé době tato videa dostanou. Jisté to zatím není, protože Televen nelze sledovat on-line na netu. Pro začátek se ale můžete podívat aspoň na promo video.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Apr 2015
Komentáře: 0
Seriál Hilo de sangre azul


Vypadá to, že Marianela natočila další projekt pro stanici RCN. Před časem jsem narazila na pár fotek z natáčení nové novely s názvem Hilo de sangre azul na kterých byla i Nela, na fotky se můžete mrknout zde. Natáčení zhruba před měsícem skončilo a bohužel jsem nenašla zatím moc informací. O hlavní roli ale nejde, jen nevím, jestli je postava Nely jen hostující nebo bude v celé novele. Necháme se překvapit.
Kategorie: Hilo de sangre azul
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 06 Apr 2015
Komentáře: 0
Videa z Los caballeros las prefieren brutas


Na youtube jsem znovu nahrála scény ze seriálu Los caballeros las prefieren brutas s českým dabingem. Můžete se na ně podívat zde. Vše je na jiném kanále než zbytek videí s Nelou, založila jsem ho speciálně na videa s českým a slovenským dabingem. Takže ano, chystám se tam časem přidat i scény z novel, které jste u nás nebo na Slovensku mohli vidět.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 05 Apr 2015
Komentáře: 0
Dulce Amor brzy v USA


Novela Dulce Amor se dočká své premiéry v USA. Od 27. ledna startuje na stanici Pasiones a bude každý všední den v 1:00 hod našeho času. Bohužel jsem zatím nenašla on-line vysílání na internetu, ale trošku doufám, že by třeba mohl novelu někdo začít konečně nahrávat.
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 17 Jan 2015
Komentáře: 0
<< Previous ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next >>

Powered by CuteNews