Novinky


Videa z Los caballeros las prefieren brutas


Na youtube jsem znovu nahrála scény ze seriálu Los caballeros las prefieren brutas s českým dabingem. Můžete se na ně podívat zde. Vše je na jiném kanále než zbytek videí s Nelou, založila jsem ho speciálně na videa s českým a slovenským dabingem. Takže ano, chystám se tam časem přidat i scény z novel, které jste u nás nebo na Slovensku mohli vidět.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 05 Apr 2015
Komentáře: 0
Dulce Amor brzy v USA


Novela Dulce Amor se dočká své premiéry v USA. Od 27. ledna startuje na stanici Pasiones a bude každý všední den v 1:00 hod našeho času. Bohužel jsem zatím nenašla on-line vysílání na internetu, ale trošku doufám, že by třeba mohl novelu někdo začít konečně nahrávat.
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 17 Jan 2015
Komentáře: 0
Novely z RCTV


Na youtube účtu Pongalo najdete aktuálně všechny novely s Nelou ze stanice RCTV. Díly jsou v originálním znění + novela Mi gorda bella je i s anglickým dabingem. Díly novely jsou ve velmi dobré kvalitě a všechny novely jsou v mezinárodní verzi.

Na kanálu pongalo najdete i další novely z RCTV. Takže se rozhodně vyplatí jej sledovat.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 08 Jan 2015
Komentáře: 0
Zajímavosti z roku 2014


A teď pár zajímavostí, které jsem zjistila v poslední době. Po Dulce Amor se Nela zatím do žádného dalšího projektu nevrhla, i když nějaké informace se na netu objevili, většinou se nic z toho nepotvrdilo... Dokonce se spekulovalo i o tom, že by Nela znovu točila ve Venezuele, ale vypadá to, že z toho nakonec také sešlo.

Jistě všichni víte, že Nela má zálibu v tetování. V rozhovoru z dob Traicionery uvedla, že má momentálně tři... ale podle fotky co před časem přidala na Instagram, má už čtyři. Její nejnovější tetování je slon pro štěstí. Na foto se můžete mrknout zde.

Jak jste trávili svátky a Silvestra? Z fotek na insta byla Nela se svou rodinou a navštívili New York. Hmm, ani se nedivím, já bych tam taky hned vyrazila... navíc ještě na Silvestra. Pokud nechcete o žádnou zásadní novinku přijít, doporučuji sledovat Facebook.
Kategorie: Novinky
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 07 Jan 2015
Komentáře: 0
Dulce Amor na stanici Teleantillas


Je to sice neuvěřitelné, ale novela Dulce Amor stále nebyla odvysílána na stanici Caracol, která ji natočila. Ovšem dostala se jinam do světa a už se dočkala svého vysílání například v Salvadoru, Angole anebo Dominikánské republice.

Pokud máte zájem na stanici Teleantillas každý všední den běží v 20:00 hod našeho času novela on-line. Stanici najdete například na tomto odkazu. Nevím jak dlouho přesně běží a který je tam aktuálně díl, ale podle odhadu je tam novela už zhruba v polovině. Bohužel, díly nemůžu nikam nahrávat, ale kdyby jste měli zájem tad se můžete na facebooku mrknout alespoň na nějaké screeny z novely, které tam přidávám.

Premiéra novely na stanici Caracol by měla být snad už letos a snad bychom se mohli konečně dočkat i dílů na internetu.
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 06 Jan 2015
Komentáře: 0
<< Previous ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next >>

Powered by CuteNews