Novinky


La Lupa


Přidávám nejnovější rozhovor s Marianelou pro web La Lupa. Nela v rozhovoru mluví o svém dětství, začátcích herectví i o svém osobním životě. Tady si můžete přečíst i psanou verzi rozhovoru, která je o něco delší než ta ve videu.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 20 Jun 2016
Komentáře: 0
O čem bude Hilo de sangre azul?


Včera jsem na mezinárodním webu TV stanice RCN náhodou našla prvních pět dílů seriálu Hilo de sangre azul. Díly se dají pustit odkludkoliv, takže není problém se na ně mrknout. Kdy budou další díly a premiéra seriálu se zatím stále neví... Na všechny díly jsem se v rychlosti mrkla. Postava Marianely se jmenuje Titi. Je to vdaná žena, která ale má tajný milenecký vztah se svým švagrem. Seriál vypadá zajímavě a docela ráda bych se mrkla na celý, snad bude ta možnost.
Kategorie: Hilo de sangre azul
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 20 Jun 2016
Komentáře: 0
Nová videa na YouTube


Na YouTube jsem nahrála nové pořady z tohoto roku, jde především o reportáže a rozhovory k divadelní hře Amanecí como con ganas de morirme + pár videí z loňska a nějaké scén z novel.

Za zmínku stojí například rozhovor z pořadu En las Mañanas con Uno, kde byla Nela hostem těsně před premiérou ACCGDM. Nebo například rozhovor pro Radio W, kde si mimo jiné můžete v průběhu rozhovoru poslechnou oblíbenou hudbu Marianely.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 31 Mar 2016
Komentáře: 0
‎Premios TV y Novelas 2016‬


Marianela je jednou z nominovaných hereček v kategorii Oblíbená protagonistka z telenovely pro Premios TV y Novelas 2016‬. Hlasovat se dá i přes internet na tomto odkazu, jedenkrát za 24 hodin. Rozhodně by si zasloužila v této kategorii vyhrát. Takže... Podpořte Nelu a dejte jí svůj hlas! Mimo jiné je v kategorii Oblíbená telenovela možnost hlasovat pro novelu Dulce Amor.
Kategorie: Marianela González
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 31 Mar 2016
Komentáře: 0
El Último del Día


Konečně se na netu objevil rozhovor z pořadu El Último del Día! Před časem jsem ho sledovala živě a bohužel se nedal nahrát, teď už je ale na YouTube a můžete se na něj taky mrknout. Rozhodně stojí za to! Je to velmi zajímavý a emotivní rozhovor, protože Mari mluví hodně o své rodině a především o smrti své maminky... Na rozhovor se můžete podívat zde.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 02 Feb 2016
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next >>

Powered by CuteNews