Novinky


Nové fotky v galerii


Konečně jsem se dostala k tomu, abych udělala galerii fotek. Pro začátek jsou tam všechny promo fotky k novelám. Už není taková jako dřív a rozhodla jsem se pro trochu více klasickou verzi.
Kategorie: Galerie
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 04 Jul 2015
Komentáře: 0
Promo fotky k novele


Tady se můžete podívat na promo fotky k novele Dulce Amor z webu Caracolu. Možná brzy přidají i další, na webu zatím pracují a určitě se máme ještě na co těšit...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 04 Jul 2015
Komentáře: 0
Premiéra na Caracol


Tak novela Dulce Amor se po dvou letech konečně dostane i do Kolumbie. Caracol to oficiálně oznámil jako další novelu, kterou budou vysílat. Už spustili i web a přidávají promo videa a fotky. K videům se bohužel nemůžu dostat, jsou povolená pouze pro Kolumbii a zatím na tom tak nějak pracuji... Na webu totiž budou dostupné i všechny díly...

Od kdy se novela bude vysílat zatím není známo, ale řekla bych že tak do měsíce určitě, možná i dříve. Zatím se můžete podívat na oficiální web, kde se objevuje stále něco nového.
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 04 Jul 2015
Komentáře: 0
Trailer


Dnes se na youtube objevil trailer k novele Hilo de sangre azul, která bude brzy na RCN. Mari tam má vedlejší roli a v traileru má dva záběry. Na video se můžete podívat zde. Sice toho zatím o novele ani roli moc nevím, ale z traileru bylo jasné že bude mít scény s Ricardem Vélezem, který hrál i v La Traicioneře (Gabriel Sanint "El Almirante"). Co vy na to?
Kategorie: Hilo de sangre azul
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 16 May 2015
Komentáře: 0
Nela v pořadu La Bomba


Podařilo se mi získat včerejší rozhovor s Nelou v pořadu La Bomba. Rozhovor byl opravdu velice zajámavý a z toho co jsem pochytila, vám sem sepíšu krátký souhrn. Kdo se chce na rozhovor podívat, video najdete zde.

Nela v rozhovoru mluvila o svých začátcích v Kolumbii a také o projektech které tam zatím měla. Nejvíc mluvila asi o novele La Traicionera, především v souvislosti s tím, že ji bavilo hrát postavu Renaty. Také potvrdila svou účast v nové novele Hilo de sangre azul, která bude brzy na RCN. Prozradila, že nejvíc ji v Kolumbii chybí rodina a především její maminka. Sdělila i smutnou zprávu, že její máma má rakovinu plic a že teď ona a její rodina prožívají těžké období. Moc držím palce, aby se z toho dostala. V otázce soukromí jsme se v rozhovoru mohli dozvědět, že je Mari momentálně nezadaná, ale že by chtěla svatbu i děti. Také by se v budoucnu ráda vrátila do Venezuely, protože to je její domov a má tam rodinu.

Byl to opravdu skvělý rozhovor, Mari je úžasná a potvrzuje to znovu a znovu. Rozhodně doporučuji se na něj podívat...
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 21 Apr 2015
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next >>

Powered by CuteNews