Novinky


Novely z RCTV


Na youtube účtu Pongalo najdete aktuálně všechny novely s Nelou ze stanice RCTV. Díly jsou v originálním znění + novela Mi gorda bella je i s anglickým dabingem. Díly novely jsou ve velmi dobré kvalitě a všechny novely jsou v mezinárodní verzi.

Na kanálu pongalo najdete i další novely z RCTV. Takže se rozhodně vyplatí jej sledovat.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 08 Jan 2015
Komentáře: 0
Zajímavosti z roku 2014


A teď pár zajímavostí, které jsem zjistila v poslední době. Po Dulce Amor se Nela zatím do žádného dalšího projektu nevrhla, i když nějaké informace se na netu objevili, většinou se nic z toho nepotvrdilo... Dokonce se spekulovalo i o tom, že by Nela znovu točila ve Venezuele, ale vypadá to, že z toho nakonec také sešlo.

Jistě všichni víte, že Nela má zálibu v tetování. V rozhovoru z dob Traicionery uvedla, že má momentálně tři... ale podle fotky co před časem přidala na Instagram, má už čtyři. Její nejnovější tetování je slon pro štěstí. Na foto se můžete mrknout zde.

Jak jste trávili svátky a Silvestra? Z fotek na insta byla Nela se svou rodinou a navštívili New York. Hmm, ani se nedivím, já bych tam taky hned vyrazila... navíc ještě na Silvestra. Pokud nechcete o žádnou zásadní novinku přijít, doporučuji sledovat Facebook.
Kategorie: Novinky
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 07 Jan 2015
Komentáře: 0
Dulce Amor na stanici Teleantillas


Je to sice neuvěřitelné, ale novela Dulce Amor stále nebyla odvysílána na stanici Caracol, která ji natočila. Ovšem dostala se jinam do světa a už se dočkala svého vysílání například v Salvadoru, Angole anebo Dominikánské republice.

Pokud máte zájem na stanici Teleantillas každý všední den běží v 20:00 hod našeho času novela on-line. Stanici najdete například na tomto odkazu. Nevím jak dlouho přesně běží a který je tam aktuálně díl, ale podle odhadu je tam novela už zhruba v polovině. Bohužel, díly nemůžu nikam nahrávat, ale kdyby jste měli zájem tad se můžete na facebooku mrknout alespoň na nějaké screeny z novely, které tam přidávám.

Premiéra novely na stanici Caracol by měla být snad už letos a snad bychom se mohli konečně dočkat i dílů na internetu.
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 06 Jan 2015
Komentáře: 0
Další stěhování webu


Už je z toho skoro tradice... web se už po x-té dočkal stěhování a doufám, že na dlouhou dobu posledního. Takže si můžete zapsat novou adresu mari-gonzalez.4fan.cz.

Pro začátek mám v plánu dodat novinky z poslední doby a trochu doladit kategorie na webu a poté se pustit snad i do nového designu a dalších úprav. Prozatím nechávám starý vzhled, snad to nebude nikomu vadit...
Kategorie: Webové stránka
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 06 Jan 2015
Komentáře: 0
První videa k novele


Před pár dny se na stránkách Caracolu objevil trailer a entrada k novele Dulce Amor. Jak se vám líbí? Co říkáte na titulní písničku? Musím se přiznat, že mě hned na první poslech mě velmi zaujala.

Co se týče premiéry, zatím stále není žádné oficiální datum - což je vzhledem k tomu že už je únor, docela špatné. Na mezinárodních stránkách stanice Caracol je zatím info pouze o prezentacích, kde je novela představena. Tak snad už brzy bude představena i divákům...
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 03 Jan 2014
Komentáře: 0
<< Previous ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next >>

Powered by CuteNews