Novinky


O čem bude Hilo de sangre azul?


Včera jsem na mezinárodním webu TV stanice RCN náhodou našla prvních pět dílů seriálu Hilo de sangre azul. Díly se dají pustit odkludkoliv, takže není problém se na ně mrknout. Kdy budou další díly a premiéra seriálu se zatím stále neví... Na všechny díly jsem se v rychlosti mrkla. Postava Marianely se jmenuje Titi. Je to vdaná žena, která ale má tajný milenecký vztah se svým švagrem. Seriál vypadá zajímavě a docela ráda bych se mrkla na celý, snad bude ta možnost.
Kategorie: Hilo de sangre azul
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 20 Jun 2016
Komentáře: 0
Nová videa na YouTube


Na YouTube jsem nahrála nové pořady z tohoto roku, jde především o reportáže a rozhovory k divadelní hře Amanecí como con ganas de morirme + pár videí z loňska a nějaké scén z novel.

Za zmínku stojí například rozhovor z pořadu En las Mañanas con Uno, kde byla Nela hostem těsně před premiérou ACCGDM. Nebo například rozhovor pro Radio W, kde si mimo jiné můžete v průběhu rozhovoru poslechnou oblíbenou hudbu Marianely.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 31 Mar 2016
Komentáře: 0
‎Premios TV y Novelas 2016‬


Marianela je jednou z nominovaných hereček v kategorii Oblíbená protagonistka z telenovely pro Premios TV y Novelas 2016‬. Hlasovat se dá i přes internet na tomto odkazu, jedenkrát za 24 hodin. Rozhodně by si zasloužila v této kategorii vyhrát. Takže... Podpořte Nelu a dejte jí svůj hlas! Mimo jiné je v kategorii Oblíbená telenovela možnost hlasovat pro novelu Dulce Amor.
Kategorie: Marianela González
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 31 Mar 2016
Komentáře: 0
El Último del Día


Konečně se na netu objevil rozhovor z pořadu El Último del Día! Před časem jsem ho sledovala živě a bohužel se nedal nahrát, teď už je ale na YouTube a můžete se na něj taky mrknout. Rozhodně stojí za to! Je to velmi zajímavý a emotivní rozhovor, protože Mari mluví hodně o své rodině a především o smrti své maminky... Na rozhovor se můžete podívat zde.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 02 Feb 2016
Komentáře: 0
Amanecí como con ganas de morirme


Divadelní hra Amanecí como con ganas de morirme bude mít premiéru od 11. února až do 6. března v Bogotě v Astor Plaza. Tentokrát to bude veřejné představení, na které se už dají koupit lístky. Bohužel, tato informace je pro nás trochu zbytečná... Kdyby to tak šlo, zašla bych hned. Snad budou aspoň fotky a více info, o čem hra je a koho Mari hraje.
Kategorie: Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 02 Feb 2016
Komentáře: 0
Divadlo


Jak jsem nedávno psala, Mari se pustila do překonávání svého strachu a začala hrát v divadle!

Její první role byla ve hře s názvem Los Monsalve, šlo o soukromé vystoupení pro společnost Coomeva. Přesně jsem nezjistila, o co vlastně šlo. Ale Mari měla být jedna z pracovnic společnosti, která nějaké rodině vysvětluje výhody spolupráce s onou společností. Jelikož to byli soukromé vystoupení a nikde o tom nic moc není, je to to jediné co jsem k tomu zjistila.

Teď se ale připravuje další hra a vypadá to tak, že už to bude něco trochu víc... klasického. Hra se jmenuje Amanecí como con ganas de morirme a včera se na instagramu objevili fotky z focení pro tuto hru. Mrknout se na ně můžete zde. Víc zatím nevím, ale rozhodně jsem zvědavá. Snad ty fotky brzy budou na netu... Když už nemůžu vidět vystoupení, tak aspoň takhle...
Kategorie: Novinky, Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 22 Jan 2016
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Next >>

Powered by CuteNews