Novinky


El Último del Día


Konečně se na netu objevil rozhovor z pořadu El Último del Día! Před časem jsem ho sledovala živě a bohužel se nedal nahrát, teď už je ale na YouTube a můžete se na něj taky mrknout. Rozhodně stojí za to! Je to velmi zajímavý a emotivní rozhovor, protože Mari mluví hodně o své rodině a především o smrti své maminky... Na rozhovor se můžete podívat zde.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 02 Feb 2016
Komentáře: 0
Amanecí como con ganas de morirme


Divadelní hra Amanecí como con ganas de morirme bude mít premiéru od 11. února až do 6. března v Bogotě v Astor Plaza. Tentokrát to bude veřejné představení, na které se už dají koupit lístky. Bohužel, tato informace je pro nás trochu zbytečná... Kdyby to tak šlo, zašla bych hned. Snad budou aspoň fotky a více info, o čem hra je a koho Mari hraje.
Kategorie: Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 02 Feb 2016
Komentáře: 0
Divadlo


Jak jsem nedávno psala, Mari se pustila do překonávání svého strachu a začala hrát v divadle!

Její první role byla ve hře s názvem Los Monsalve, šlo o soukromé vystoupení pro společnost Coomeva. Přesně jsem nezjistila, o co vlastně šlo. Ale Mari měla být jedna z pracovnic společnosti, která nějaké rodině vysvětluje výhody spolupráce s onou společností. Jelikož to byli soukromé vystoupení a nikde o tom nic moc není, je to to jediné co jsem k tomu zjistila.

Teď se ale připravuje další hra a vypadá to tak, že už to bude něco trochu víc... klasického. Hra se jmenuje Amanecí como con ganas de morirme a včera se na instagramu objevili fotky z focení pro tuto hru. Mrknout se na ně můžete zde. Víc zatím nevím, ale rozhodně jsem zvědavá. Snad ty fotky brzy budou na netu... Když už nemůžu vidět vystoupení, tak aspoň takhle...
Kategorie: Novinky, Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 22 Jan 2016
Komentáře: 0
Nové rozhovory


S novými rozhovory se roztrhl pytel a mám pro Vás hned dva nové. První je z pořadu Weekend, kde Mari mluví mimo jiné o novém seriálu Hilo de sangre azul. Seriál by měl již brzy startovat na RCN v Kolumbii, ale odhaduji že to bude až začátkem příštího roku.

Druhý je z úterý, z pořadu Portada's ve kterém je Mari jako host přes skype (je to pořad ve Venezuele). Mari v rozhovoru potvrdí novinku, kterou už delší dobu tuším a mám z ní opravdu radost. Již 7. prosince bude mít Mari svou divadelní premiéru ve městě Cali v Kolumbii. Kdyby to šlo, hned bych si na tuhle premiéru zajela! O roli ani hře zatím nemám více informací.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 07 Nov 2015
Komentáře: 0
Divadelní začátky?


Mari v jednom rozhovoru nedávno potvrdila, že má hrůzu z hraní v divadle, ale také že ji tato práce velmi láká a jednou by svůj strach ráda překonala. Poslední dobou jde vidět, že spoustu času tráví v divadle a je tedy velká pravděpodobnost, že by se dříve nebo později v nějaké hře ukáže. Tady je video pozdrav z premiéry divadelní hry El Teatro esta de Fiesta v Bogotě.
Kategorie: Média a videa, Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 23 Oct 2015
Komentáře: 0
Claro Oscuro


Marianela poskytla rozhovor pro Claro Oscuro. V rozhovoru vzpomíná na své herecké začátky ve Venezuele a později také v Kolumbii.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 23 Oct 2015
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Next >>

Powered by CuteNews