Novinky


Divadlo


Jak jsem nedávno psala, Mari se pustila do překonávání svého strachu a začala hrát v divadle!

Její první role byla ve hře s názvem Los Monsalve, šlo o soukromé vystoupení pro společnost Coomeva. Přesně jsem nezjistila, o co vlastně šlo. Ale Mari měla být jedna z pracovnic společnosti, která nějaké rodině vysvětluje výhody spolupráce s onou společností. Jelikož to byli soukromé vystoupení a nikde o tom nic moc není, je to to jediné co jsem k tomu zjistila.

Teď se ale připravuje další hra a vypadá to tak, že už to bude něco trochu víc... klasického. Hra se jmenuje Amanecí como con ganas de morirme a včera se na instagramu objevili fotky z focení pro tuto hru. Mrknout se na ně můžete zde. Víc zatím nevím, ale rozhodně jsem zvědavá. Snad ty fotky brzy budou na netu... Když už nemůžu vidět vystoupení, tak aspoň takhle...
Kategorie: Novinky, Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 22 Jan 2016
Komentáře: 0
Nové rozhovory


S novými rozhovory se roztrhl pytel a mám pro Vás hned dva nové. První je z pořadu Weekend, kde Mari mluví mimo jiné o novém seriálu Hilo de sangre azul. Seriál by měl již brzy startovat na RCN v Kolumbii, ale odhaduji že to bude až začátkem příštího roku.

Druhý je z úterý, z pořadu Portada's ve kterém je Mari jako host přes skype (je to pořad ve Venezuele). Mari v rozhovoru potvrdí novinku, kterou už delší dobu tuším a mám z ní opravdu radost. Již 7. prosince bude mít Mari svou divadelní premiéru ve městě Cali v Kolumbii. Kdyby to šlo, hned bych si na tuhle premiéru zajela! O roli ani hře zatím nemám více informací.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 07 Nov 2015
Komentáře: 0
Divadelní začátky?


Mari v jednom rozhovoru nedávno potvrdila, že má hrůzu z hraní v divadle, ale také že ji tato práce velmi láká a jednou by svůj strach ráda překonala. Poslední dobou jde vidět, že spoustu času tráví v divadle a je tedy velká pravděpodobnost, že by se dříve nebo později v nějaké hře ukáže. Tady je video pozdrav z premiéry divadelní hry El Teatro esta de Fiesta v Bogotě.
Kategorie: Média a videa, Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 23 Oct 2015
Komentáře: 0
Claro Oscuro


Marianela poskytla rozhovor pro Claro Oscuro. V rozhovoru vzpomíná na své herecké začátky ve Venezuele a později také v Kolumbii.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 23 Oct 2015
Komentáře: 0
Autogramiáda


Mari měla v sobotu (3. října) autogramiádu v Bogotě, šlo o akci TV y Novelas k Los más bellos 2015. A proč to vlastně píšu? Sice je už po akci, ale stejně se s Vámi musím podělit o jednu věc, která se mi stala...

Jeden fanoušek Mari, kterého jsem před pár dny poznala na twitteru, v Bogotě žije... a já se jen tak pro jistotu zeptala, jestli by bylo možné, aby mi na autogramiádě taky jeden podpis vzal... Vlastně jsem s tím ani nepočítala, ale řekla jsem si proč to nezkusit. Co následovalo mě totálně překvapilo! Ne jen, že podpis pro mě sehnal a snad mi ho i brzy pošle, abych konečně měla doma originál, ale ještě mi poslal tohle úžasné překvapení... Video pozdrav přímo od Mari! ♥ Když jsem to viděla, pomalu jsme nevěřila svým očím. Je to užasné překvapení, kterého si moc vážím. Ještě tady chci jednou poděkovat jak Mari tak Jasonovi, který vše zařídil. Graciasssss!
Kategorie: Marianela González
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 05 Oct 2015
Komentáře: 0
La Ventana


Marianela byla minulý týden hostem v rádio pořadu La Ventana.
Záznam si můžete poslechnout zde.


Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 01 Oct 2015
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Next >>

Powered by CuteNews