Novinky


Trailer


Dnes se na youtube objevil trailer k novele Hilo de sangre azul, která bude brzy na RCN. Mari tam má vedlejší roli a v traileru má dva záběry. Na video se můžete podívat zde. Sice toho zatím o novele ani roli moc nevím, ale z traileru bylo jasné že bude mít scény s Ricardem Vélezem, který hrál i v La Traicioneře (Gabriel Sanint "El Almirante"). Co vy na to?
Kategorie: Hilo de sangre azul
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 16 May 2015
Komentáře: 0
Nela v pořadu La Bomba


Podařilo se mi získat včerejší rozhovor s Nelou v pořadu La Bomba. Rozhovor byl opravdu velice zajámavý a z toho co jsem pochytila, vám sem sepíšu krátký souhrn. Kdo se chce na rozhovor podívat, video najdete zde.

Nela v rozhovoru mluvila o svých začátcích v Kolumbii a také o projektech které tam zatím měla. Nejvíc mluvila asi o novele La Traicionera, především v souvislosti s tím, že ji bavilo hrát postavu Renaty. Také potvrdila svou účast v nové novele Hilo de sangre azul, která bude brzy na RCN. Prozradila, že nejvíc ji v Kolumbii chybí rodina a především její maminka. Sdělila i smutnou zprávu, že její máma má rakovinu plic a že teď ona a její rodina prožívají těžké období. Moc držím palce, aby se z toho dostala. V otázce soukromí jsme se v rozhovoru mohli dozvědět, že je Mari momentálně nezadaná, ale že by chtěla svatbu i děti. Také by se v budoucnu ráda vrátila do Venezuely, protože to je její domov a má tam rodinu.

Byl to opravdu skvělý rozhovor, Mari je úžasná a potvrzuje to znovu a znovu. Rozhodně doporučuji se na něj podívat...
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 21 Apr 2015
Komentáře: 0
Radio Rochela


Mám tady něco málo na pobavení, dvě nová videa z komediálního pořadu Radio Rochela, který dávali na stanici RCTV. Jedno video je z roku 2002 a druhé z roku 2007. Videa najdete po kliknutí na uvedené roky. Mě osobně se moc líbí tu druhé video, Mari je tam bezkonkurenční.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 21 Apr 2015
Komentáře: 0
La Bomba en Colombia


Příští týden bude ve Venezuele na stanici Televen speciální pořad s názvem La Bomba en Colombia, který bude plný rozhovorů a reportáží s herci z Venezuely, kteří žijí v Kolumbii. V pořadu bude tedy i Marianela. Nevím ještě, jestli celý týden a nebo jen v nějakém jenom rozhovoru, ale doufám, že se ke mě po dlouhé době tato videa dostanou. Jisté to zatím není, protože Televen nelze sledovat on-line na netu. Pro začátek se ale můžete podívat aspoň na promo video.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Apr 2015
Komentáře: 0
Seriál Hilo de sangre azul


Vypadá to, že Marianela natočila další projekt pro stanici RCN. Před časem jsem narazila na pár fotek z natáčení nové novely s názvem Hilo de sangre azul na kterých byla i Nela, na fotky se můžete mrknout zde. Natáčení zhruba před měsícem skončilo a bohužel jsem nenašla zatím moc informací. O hlavní roli ale nejde, jen nevím, jestli je postava Nely jen hostující nebo bude v celé novele. Necháme se překvapit.
Kategorie: Hilo de sangre azul
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 06 Apr 2015
Komentáře: 0
Videa z Los caballeros las prefieren brutas


Na youtube jsem znovu nahrála scény ze seriálu Los caballeros las prefieren brutas s českým dabingem. Můžete se na ně podívat zde. Vše je na jiném kanále než zbytek videí s Nelou, založila jsem ho speciálně na videa s českým a slovenským dabingem. Takže ano, chystám se tam časem přidat i scény z novel, které jste u nás nebo na Slovensku mohli vidět.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 05 Apr 2015
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Next >>

Powered by CuteNews