Novinky


La Bomba en Colombia


Příští týden bude ve Venezuele na stanici Televen speciální pořad s názvem La Bomba en Colombia, který bude plný rozhovorů a reportáží s herci z Venezuely, kteří žijí v Kolumbii. V pořadu bude tedy i Marianela. Nevím ještě, jestli celý týden a nebo jen v nějakém jenom rozhovoru, ale doufám, že se ke mě po dlouhé době tato videa dostanou. Jisté to zatím není, protože Televen nelze sledovat on-line na netu. Pro začátek se ale můžete podívat aspoň na promo video.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Apr 2015
Komentáře: 0
Seriál Hilo de sangre azul


Vypadá to, že Marianela natočila další projekt pro stanici RCN. Před časem jsem narazila na pár fotek z natáčení nové novely s názvem Hilo de sangre azul na kterých byla i Nela, na fotky se můžete mrknout zde. Natáčení zhruba před měsícem skončilo a bohužel jsem nenašla zatím moc informací. O hlavní roli ale nejde, jen nevím, jestli je postava Nely jen hostující nebo bude v celé novele. Necháme se překvapit.
Kategorie: Hilo de sangre azul
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 06 Apr 2015
Komentáře: 0
Videa z Los caballeros las prefieren brutas


Na youtube jsem znovu nahrála scény ze seriálu Los caballeros las prefieren brutas s českým dabingem. Můžete se na ně podívat zde. Vše je na jiném kanále než zbytek videí s Nelou, založila jsem ho speciálně na videa s českým a slovenským dabingem. Takže ano, chystám se tam časem přidat i scény z novel, které jste u nás nebo na Slovensku mohli vidět.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 05 Apr 2015
Komentáře: 0
Dulce Amor brzy v USA


Novela Dulce Amor se dočká své premiéry v USA. Od 27. ledna startuje na stanici Pasiones a bude každý všední den v 1:00 hod našeho času. Bohužel jsem zatím nenašla on-line vysílání na internetu, ale trošku doufám, že by třeba mohl novelu někdo začít konečně nahrávat.
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 17 Jan 2015
Komentáře: 0
Novely z RCTV


Na youtube účtu Pongalo najdete aktuálně všechny novely s Nelou ze stanice RCTV. Díly jsou v originálním znění + novela Mi gorda bella je i s anglickým dabingem. Díly novely jsou ve velmi dobré kvalitě a všechny novely jsou v mezinárodní verzi.

Na kanálu pongalo najdete i další novely z RCTV. Takže se rozhodně vyplatí jej sledovat.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 08 Jan 2015
Komentáře: 0
Zajímavosti z roku 2014


A teď pár zajímavostí, které jsem zjistila v poslední době. Po Dulce Amor se Nela zatím do žádného dalšího projektu nevrhla, i když nějaké informace se na netu objevili, většinou se nic z toho nepotvrdilo... Dokonce se spekulovalo i o tom, že by Nela znovu točila ve Venezuele, ale vypadá to, že z toho nakonec také sešlo.

Jistě všichni víte, že Nela má zálibu v tetování. V rozhovoru z dob Traicionery uvedla, že má momentálně tři... ale podle fotky co před časem přidala na Instagram, má už čtyři. Její nejnovější tetování je slon pro štěstí. Na foto se můžete mrknout zde.

Jak jste trávili svátky a Silvestra? Z fotek na insta byla Nela se svou rodinou a navštívili New York. Hmm, ani se nedivím, já bych tam taky hned vyrazila... navíc ještě na Silvestra. Pokud nechcete o žádnou zásadní novinku přijít, doporučuji sledovat Facebook.
Kategorie: Novinky
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 07 Jan 2015
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Next >>

Powered by CuteNews