Novinky


Dulce Amor na stanici Teleantillas


Je to sice neuvěřitelné, ale novela Dulce Amor stále nebyla odvysílána na stanici Caracol, která ji natočila. Ovšem dostala se jinam do světa a už se dočkala svého vysílání například v Salvadoru, Angole anebo Dominikánské republice.

Pokud máte zájem na stanici Teleantillas každý všední den běží v 20:00 hod našeho času novela on-line. Stanici najdete například na tomto odkazu. Nevím jak dlouho přesně běží a který je tam aktuálně díl, ale podle odhadu je tam novela už zhruba v polovině. Bohužel, díly nemůžu nikam nahrávat, ale kdyby jste měli zájem tad se můžete na facebooku mrknout alespoň na nějaké screeny z novely, které tam přidávám.

Premiéra novely na stanici Caracol by měla být snad už letos a snad bychom se mohli konečně dočkat i dílů na internetu.
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 06 Jan 2015
Komentáře: 0
Další stěhování webu


Už je z toho skoro tradice... web se už po x-té dočkal stěhování a doufám, že na dlouhou dobu posledního. Takže si můžete zapsat novou adresu mari-gonzalez.4fan.cz.

Pro začátek mám v plánu dodat novinky z poslední doby a trochu doladit kategorie na webu a poté se pustit snad i do nového designu a dalších úprav. Prozatím nechávám starý vzhled, snad to nebude nikomu vadit...
Kategorie: Webové stránka
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 06 Jan 2015
Komentáře: 0
První videa k novele


Před pár dny se na stránkách Caracolu objevil trailer a entrada k novele Dulce Amor. Jak se vám líbí? Co říkáte na titulní písničku? Musím se přiznat, že mě hned na první poslech mě velmi zaujala.

Co se týče premiéry, zatím stále není žádné oficiální datum - což je vzhledem k tomu že už je únor, docela špatné. Na mezinárodních stránkách stanice Caracol je zatím info pouze o prezentacích, kde je novela představena. Tak snad už brzy bude představena i divákům...
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 03 Jan 2014
Komentáře: 0
Nový kanál na youtube!


Rozhodla jsem se, že na youtube vytvořím nový kanál kam budu nahrávat všechny videa co se týkají Mari. Značně se tak promazal můj osobní účet a vše teď najdete zde. Pro začátek jsem nahrála všechny pořady a rozhovory od roku 2003 až do roku 2013, trailery novel a nějaká promo videa. Pokud se k tomu dostanu, ráda bych nahrála i nějaké scény a možná i nějaké díly novel - ale budu to muset ještě promyslet. 
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 03 Jan 2014
Komentáře: 0
Novinky a informace k novele


Jelikož jsem smazala staré novinky, hodím tady rekapitulaci informací a novinek k nejnovější novele s Marianelou - Dulce Amor. Takže co už víme a je to jisté?

  • Novela je remake stejnojmenné argentinské verze z roku 2012
  • Natáčení novely skončilo minulý rok na konci prosince
  • Nela je protagonistka a jejím partnerem v novele je herec Andrés Sandoval
  • Nelina postava v novele se jmenuje Natalia Toledo

A pokud by vás zajímalo, kdy novela vlastně začne, tak bohužel můžu říct jen že to bude tento rok. Novela sice měla původně začít již v srpnu 2013, ale nakonec z toho sešlo. Podle všeho to ale vypadá tak, že novela by mohla být již v únoru tohoto roku.
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 02 Jan 2014
Komentáře: 0
Naše účty na sociálních sítích


A když už jsem u těch odkazů na soc. sítě, tak vám přihodím ještě pár odkazů k webu.

  • Na Facebooku najdete stránku pro náš web (zde) a nebo Český fan klub Nely (zde).
  • Na Twitteru najdete společný účet pro stránku i fan klub NelaGonzalezCZ (zde).

A kdyby jste náhodou stránky hledali a novinka byla už dávno pryč, můžete se mrknou do menu, kde jsou tyto odkazy na stálo. Stejně tak i na oficiální účty Nely na Facebooku a Twitteru.
Kategorie: Sociální sítě
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 02 Jan 2014
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Next >>

Powered by CuteNews