Novinky


Ukázka ze hry El amor de las luciérnagas


Video ukázka ze hry El amor de las luciérnagas. Ty co umí aspoň trochu španělsky, asi pochopí že hra je trošku taková černá komedie o první lásce a s tím spojenými věcmi. Jednou bych opravdu strašně ráda viděla nějakou divadelní hru s Mari, ale to se mi asi jen tak nepoštěstí... no ale jak se říká "nikdy neříkej nikdy" třeba to jednoho dne vyjde...
Kategorie: Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 15 Feb 2017
Komentáře: 0
Nové rozhovory


V den premiéry seriálu El Comandante byla Nela hostem v pořadu Muy buenos días, ve kterém mluvila nejen o své roli Daniely.

A pokud je vám to přece jen málo, můžete se mrknout ještě na tento krátký rozhovor pro Panorama, kde se Marianela opět zmiňuje o seriálu a vzpomíná i na novelu La Traicionera.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Feb 2017
Komentáře: 0
Druhá sezóna El amor de las luciérnagas


Divadelní hra El amor de las luciérnagas byla v minulém roce tak úspěšná, že letos pokračuje svou druhou sezónou. Tato hra je černou komedií, pojednávající o první lásce v životě Marie Celorio. Tuto postavu hrají tři herečky v různých časových obdobích, Nela ztvárňuje nejmladší verzi Marie.
Kategorie: Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Feb 2017
Komentáře: 0
Premiéra El Comandante


Je to pár dní, co odstartovala premiéra seriálu El Comandante na stanici RCN a také na stanici TNT. Seriál je inspirovaný životem bývalého venezuelského prezidenta Huga Chaveze. Pro všechny, kteří by chtěli seriál vidět - díly on-line najdete například na této stránce.

Pro připomenutí... Marianela v seriálu hraje ambiciozní reportérku Danielu Vasquez, která se snaží být první, která udělá exkluzivní rozhovor s Chavezem. Při tom s ním má krátký románek a věří, že z toho bude něco víc. Seriál se odehrává v několika časových linkách a postava Daniely je v ději kolem roku 1992. Daniela má také tajný vztah se svým kolegou Willym, který by rád aby spolu byli oficiálně, Daniela ale odmítá a nakonec jejich vztah ukončí...
Kategorie: El Comandante
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Feb 2017
Komentáře: 0
Kde najdete on-line novely?


Přidala jsem novou kategorii na web, on-line díly telenovel. Všechny novely z RCTV najdete na YouTube, další novely z RCN najdete ve většině případů na jiných webových stránkách. Všimla jsem si, že novela La Traicionera není na netu nikde kompletní a začala jsem díly nahrávat na net. Díly najdete buď přímo tady na webu a nebo na novém kanálu na YouTube. Jsou tam na části a nevím jak dlouho tam vydrží, takže je radši dávám rovnou na dvě místa.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 07 Jan 2017
Komentáře: 0
Hudební videa


Když už jsem se dostala k stříhání novel, našla jsem si čas i na hudební videa. Udělala jsem hned tři, jedno z novely Nadie me dirá cómo quererte, další z Carissima a včera jsem udělala jedno k La nina de mis ojos. V lednu se můžete těšit na další. ♥
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 31 Dec 2016
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Next >>

Powered by CuteNews