Novinky


10 let on-line!


Waaau, dnes je to přesně 10 let co jsem tento web spustila! Ani se mi nechce věřit, že je to tak dlouho... ale jsem moc ráda, že i přes několik stěhování a jiných komplikací, je web stále funkční! I když už se několikrát dost změnil a to nejen vzhledově. No, ano... Je sice pravda, že v našich končinách už není o novely a herce z nich takový zájem jako dřív... ale co, tento web dělám opravdu ráda a nechce se mi končit, ani když ho dělám nejspíš jen pro pár věrných fans!

Já sama jsem fanoušek Marianely již od roku 2004, tedy letos už třináct let. Za tu dobu jsem našla nespočet materiálů a viděla Nelu v mnoha rolích. Je to práce co mě opravdu baví a nemám s tím v plánu jen tak seknout, to ani náhodou. Po tolika letech už vůbec ne. Na začátky s novelou Mi gorda bella nikdy nezapomenu, tato novela je pro mě srdcová záležitost a celou tuto moji fan éru spustila. Děkuji za to. ♥

Na toto pěkné kulaté výročí jsem udělala i nový design, který tady můžete vidět už od února, nějak jsem nemohla odolat a přidala jsem ho hned, jak jsem ho dodělala... Snad se líbí.
Kategorie: Webové stránka
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 24 Mar 2017
Komentáře: 0
Ukázka ze hry El amor de las luciérnagas


Video ukázka ze hry El amor de las luciérnagas. Ty co umí aspoň trochu španělsky, asi pochopí že hra je trošku taková černá komedie o první lásce a s tím spojenými věcmi. Jednou bych opravdu strašně ráda viděla nějakou divadelní hru s Mari, ale to se mi asi jen tak nepoštěstí... no ale jak se říká "nikdy neříkej nikdy" třeba to jednoho dne vyjde...
Kategorie: Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 15 Feb 2017
Komentáře: 0
Nové rozhovory


V den premiéry seriálu El Comandante byla Nela hostem v pořadu Muy buenos días, ve kterém mluvila nejen o své roli Daniely.

A pokud je vám to přece jen málo, můžete se mrknout ještě na tento krátký rozhovor pro Panorama, kde se Marianela opět zmiňuje o seriálu a vzpomíná i na novelu La Traicionera.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Feb 2017
Komentáře: 0
Druhá sezóna El amor de las luciérnagas


Divadelní hra El amor de las luciérnagas byla v minulém roce tak úspěšná, že letos pokračuje svou druhou sezónou. Tato hra je černou komedií, pojednávající o první lásce v životě Marie Celorio. Tuto postavu hrají tři herečky v různých časových obdobích, Nela ztvárňuje nejmladší verzi Marie.
Kategorie: Divadlo
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Feb 2017
Komentáře: 0
Premiéra El Comandante


Je to pár dní, co odstartovala premiéra seriálu El Comandante na stanici RCN a také na stanici TNT. Seriál je inspirovaný životem bývalého venezuelského prezidenta Huga Chaveze. Pro všechny, kteří by chtěli seriál vidět - díly on-line najdete například na této stránce.

Pro připomenutí... Marianela v seriálu hraje ambiciozní reportérku Danielu Vasquez, která se snaží být první, která udělá exkluzivní rozhovor s Chavezem. Při tom s ním má krátký románek a věří, že z toho bude něco víc. Seriál se odehrává v několika časových linkách a postava Daniely je v ději kolem roku 1992. Daniela má také tajný vztah se svým kolegou Willym, který by rád aby spolu byli oficiálně, Daniela ale odmítá a nakonec jejich vztah ukončí...
Kategorie: El Comandante
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 12 Feb 2017
Komentáře: 0
Kde najdete on-line novely?


Přidala jsem novou kategorii na web, on-line díly telenovel. Všechny novely z RCTV najdete na YouTube, další novely z RCN najdete ve většině případů na jiných webových stránkách. Všimla jsem si, že novela La Traicionera není na netu nikde kompletní a začala jsem díly nahrávat na net. Díly najdete buď přímo tady na webu a nebo na novém kanálu na YouTube. Jsou tam na části a nevím jak dlouho tam vydrží, takže je radši dávám rovnou na dvě místa.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 07 Jan 2017
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Next >>

Powered by CuteNews