Novinky


Oficiální účty Nely na sociálních sítích


Pokud stále ještě nevíte, kde najdete oficiální účty Nely na soc. sítích, tady je malá rekapitulace.

Informace navíc: Další účty jsou buď fan kluby a nebo jsou falešné. Pokud by vás zajímalo, jestli má Nela o osobní účet na Facebooku (ne pouze stránku) tak ano má, ale pouze pro své přátele a blízké - žádosti od fanoušků nepřijímá...
Kategorie: Sociální sítě
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 02 Jan 2014
Komentáře: 0
Začínáme hezky od začátku...


Vítejte na novém, ale přece jen starém webu o Marianele González.  Díky tomu že jsem před pár dny zcela nečekaně přišla o doménu i hosting, musela jsem vymyslet nějaké náhradní řešení a web prošel mnoha zásadními změnami. Jaké to jsou?

  • V první řadě je to změna adresy, která je bohužel jednou z těch nejzásadnějších změn. Nyní už nás nenajdete na adrese mari-gonzalez.net ale na adrese mari-gonzalez.dailyweb.cz. Není to sice tak úplně ideální ale jelikož je adresa dailyweb.cz placená a moje, tak by se už nemělo stát že web jen tak ze dne na den zmizí!
  • Další změnou je to, že jsem web začala dělat v podstatě úplně od začátku. Jak data, tak i kódování. Vím že to mnohým asi moc neřekne, ale nyní je web komplet v php kódu, což je jednoznačně plus. Mínusem je to, že bude ještě trochu trvat, než vše bude na svém místě. Ne jen web, ale i galerie se bude muset udělat zcela od nuly.
  • Staré novinky tady už také nebudou, přece jen bylo tam spoustu odkazů (např. do galerie) které už nebyli aktuální a nějaké informace, které ve finále taky nebyli úplně 100% tak jsem se rozhodla, že novinky začnu psát také úplně od začátku... Ovšem abych nesmazala úplně vše, pár zásadních novinek jsem dala do pdf a můžete se na ně mrknout zde.

To je pro začátek asi to nejdůležitější, teď se jdu pustit do práce aby byl web brzy zase takový jaký jste ho viděli naposledy - a možná mnohem lepší!
Kategorie: Webové stránka
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 30 Dec 2013
Komentáře: 0
<< Previous ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Next >>

Powered by CuteNews