Novinky


Nový kanál na youtube!


Rozhodla jsem se, že na youtube vytvořím nový kanál kam budu nahrávat všechny videa co se týkají Mari. Značně se tak promazal můj osobní účet a vše teď najdete zde. Pro začátek jsem nahrála všechny pořady a rozhovory od roku 2003 až do roku 2013, trailery novel a nějaká promo videa. Pokud se k tomu dostanu, ráda bych nahrála i nějaké scény a možná i nějaké díly novel - ale budu to muset ještě promyslet. 
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 03 Jan 2014
Komentáře: 0
Novinky a informace k novele


Jelikož jsem smazala staré novinky, hodím tady rekapitulaci informací a novinek k nejnovější novele s Marianelou - Dulce Amor. Takže co už víme a je to jisté?

  • Novela je remake stejnojmenné argentinské verze z roku 2012
  • Natáčení novely skončilo minulý rok na konci prosince
  • Nela je protagonistka a jejím partnerem v novele je herec Andrés Sandoval
  • Nelina postava v novele se jmenuje Natalia Toledo

A pokud by vás zajímalo, kdy novela vlastně začne, tak bohužel můžu říct jen že to bude tento rok. Novela sice měla původně začít již v srpnu 2013, ale nakonec z toho sešlo. Podle všeho to ale vypadá tak, že novela by mohla být již v únoru tohoto roku.
Kategorie: Dulce Amor
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 02 Jan 2014
Komentáře: 0
Naše účty na sociálních sítích


A když už jsem u těch odkazů na soc. sítě, tak vám přihodím ještě pár odkazů k webu.

  • Na Facebooku najdete stránku pro náš web (zde) a nebo Český fan klub Nely (zde).
  • Na Twitteru najdete společný účet pro stránku i fan klub NelaGonzalezCZ (zde).

A kdyby jste náhodou stránky hledali a novinka byla už dávno pryč, můžete se mrknou do menu, kde jsou tyto odkazy na stálo. Stejně tak i na oficiální účty Nely na Facebooku a Twitteru.
Kategorie: Sociální sítě
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 02 Jan 2014
Komentáře: 0
Oficiální účty Nely na sociálních sítích


Pokud stále ještě nevíte, kde najdete oficiální účty Nely na soc. sítích, tady je malá rekapitulace.

Informace navíc: Další účty jsou buď fan kluby a nebo jsou falešné. Pokud by vás zajímalo, jestli má Nela o osobní účet na Facebooku (ne pouze stránku) tak ano má, ale pouze pro své přátele a blízké - žádosti od fanoušků nepřijímá...
Kategorie: Sociální sítě
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 02 Jan 2014
Komentáře: 0
Začínáme hezky od začátku...


Vítejte na novém, ale přece jen starém webu o Marianele González.  Díky tomu že jsem před pár dny zcela nečekaně přišla o doménu i hosting, musela jsem vymyslet nějaké náhradní řešení a web prošel mnoha zásadními změnami. Jaké to jsou?

  • V první řadě je to změna adresy, která je bohužel jednou z těch nejzásadnějších změn. Nyní už nás nenajdete na adrese mari-gonzalez.net ale na adrese mari-gonzalez.dailyweb.cz. Není to sice tak úplně ideální ale jelikož je adresa dailyweb.cz placená a moje, tak by se už nemělo stát že web jen tak ze dne na den zmizí!
  • Další změnou je to, že jsem web začala dělat v podstatě úplně od začátku. Jak data, tak i kódování. Vím že to mnohým asi moc neřekne, ale nyní je web komplet v php kódu, což je jednoznačně plus. Mínusem je to, že bude ještě trochu trvat, než vše bude na svém místě. Ne jen web, ale i galerie se bude muset udělat zcela od nuly.
  • Staré novinky tady už také nebudou, přece jen bylo tam spoustu odkazů (např. do galerie) které už nebyli aktuální a nějaké informace, které ve finále taky nebyli úplně 100% tak jsem se rozhodla, že novinky začnu psát také úplně od začátku... Ovšem abych nesmazala úplně vše, pár zásadních novinek jsem dala do pdf a můžete se na ně mrknout zde.

To je pro začátek asi to nejdůležitější, teď se jdu pustit do práce aby byl web brzy zase takový jaký jste ho viděli naposledy - a možná mnohem lepší!
Kategorie: Webové stránka
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 30 Dec 2013
Komentáře: 0
<< Previous ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Next >>

Powered by CuteNews