Novinky


Vaření s Nelou


Po dlouhé době zase jedna novinka!  Mari si založila kanál na YouTube (můžete ji sledovat zde) a přidala na něj své první video o vaření! Sama se o tom zmínila před pár dny na Twitteru, že by něco takového ráda zkusila a žádala fanoušky o radu, co si má vybrat za recept. 

Nakonec ve videu vaří venezulské jídlo Reina Pepiada a Guasacaca (opravdu nevím, jak bych to pojmenovala česky, takže nechám tak ). Na celé video se můžete podívat níže. Snad se budeme moct těšit i na nějaká další! #LasRecetasDeNela 
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 20 Jul 2018
Komentáře: 0
Garzón Vive


V Kolumbii nedávno skončil životopisný seriál Garzón Vive, který byl natočený podle života novináře Jaimé Garzóna. Marianela v tomto seriálu hrála epizodní roli moderátorky v rádiu, která se objevila v několika scénách, při rozhovorech a reportážích v rádiu.
Kategorie: Novely & TV
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 23 Jun 2018
Komentáře: 0
La Noche por NTN24


Nela byla před pár dny jedním z hostů v pořadu La Noche por NTN24, kde se řešila především aktuální politická a sociální situace ve Venezuele, která je v poslední době velmi kritická.  Na celý pořad se můžete podívat zde.
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 11 Aug 2017
Komentáře: 0
Vlastní tvorby novel


Před pár dny jsem založila webové stránky, kde najdete několik psaných vlastních tvoreb novel od mojí skvělé kamarádky Pandority a také pár ode mě. Tento web byl již dřív součástí webu o Marianele a Hugovi, ale bohužel byl smazán společně s webem (stejně jako před časem i tato stránka). Nyní je ale web nový a troufám si říct, že i mnohem lepší a přehlednější!

Pokud tedy rádi čtete a chybí vám novely - můžete si přečíst nějakou na webu vt-novelas.4fan.cz. Novely obsahují i naše obsazení, které se skládá z latino herců a Mari najdete v každé novele. ♥
Kategorie: Novinky
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 11 Aug 2017
Komentáře: 0
Confesiones


Na YouTube se objevil nový rozhovor s Marianelou v pořadu Confesiones, který je nejspíše ze začátku roku nebo z minulého roku. Mrknout se můžete zde:
Kategorie: Média a videa
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 30 Jul 2017
Komentáře: 0
10 let on-line!


Waaau, dnes je to přesně 10 let co jsem tento web spustila! Ani se mi nechce věřit, že je to tak dlouho... ale jsem moc ráda, že i přes několik stěhování a jiných komplikací, je web stále funkční! I když už se několikrát dost změnil a to nejen vzhledově. No, ano... Je sice pravda, že v našich končinách už není o novely a herce z nich takový zájem jako dřív... ale co, tento web dělám opravdu ráda a nechce se mi končit, ani když ho dělám nejspíš jen pro pár věrných fans!

Já sama jsem fanoušek Marianely již od roku 2004, tedy letos už třináct let. Za tu dobu jsem našla nespočet materiálů a viděla Nelu v mnoha rolích. Je to práce co mě opravdu baví a nemám s tím v plánu jen tak seknout, to ani náhodou. Po tolika letech už vůbec ne. Na začátky s novelou Mi gorda bella nikdy nezapomenu, tato novela je pro mě srdcová záležitost a celou tuto moji fan éru spustila. Děkuji za to. ♥

Na toto pěkné kulaté výročí jsem udělala i nový design, který tady můžete vidět už od února, nějak jsem nemohla odolat a přidala jsem ho hned, jak jsem ho dodělala... Snad se líbí.
Kategorie: Webové stránka
Napsal(a): Pandora Rosalez
Datum: 24 Mar 2017
Komentáře: 0
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Next >>

Powered by CuteNews